Omezovače přepětí pro AC sítě


OMEZOVAČE PŘEPĚTÍ - PSP */5kA

venkovní i vnitřní použití
venkovní i vnitřní použití

TŘÍDA VYBITÍ VEDENÍ 1

PSP*/5 kA - omezovače přepětí určené pro ochranu přenosových sítí vysokého napětí, transformátorů, spínacích zařízení a VN kabelových rozvodů před účinky atmosférických a spínacích přepětí. Ochrana AC sítí vysokého napětí proti atmosférickému a spínacímu přepětí a rychlým přechodným jevům. Vhodný pro ochranu transformátorů, kabelů, motorů, spínacích přístrojů a dalších zařízení vysokého napětí.


OMEZOVAČE PŘEPĚTÍ - PSPI */10 

vnitřní použití
vnitřní použití

TŘÍDA VYBITÍ VEDENÍ 1

PSPI */10 - omezovače přepětí určené pro vnitřní použití k ochraně přenosových sítí vysokého napětí, transformátorů, spínacích zařízení, VN kabelových rozvodů a zejména kabelových hlavic VVN zapouzdřených rozvoden před účinky atmosférických a spínacích přepětí. Funkční část omezovačů je tvořena sloupcem varistorů dimenzovaných na maximální trvalaé provozní napětí Uc.

OMEZOVAČE PŘEPĚTÍ - PSP */10 kA 

venkovní i vnitřní použití
venkovní i vnitřní použití

TŘÍDA VYBITÍ VEDENÍ 1

PSP */10 kA - omezovače přepětí určené pro ochranu přenosových sítí vysokého napětí, transformátorů, spínacích zařízení a VN kabelových rozvodů před účinky atmosférických a spínacích přepětí. Ochrana AC sítí vysokého napětí proti atmosférickému a spínacímu přepětí a rychlým přechodným jevům. Vhodný pro ochranu transformátorů, kabelů, motorů, spínacích přístrojů a dalších zařízení vysokého napětí. 


OMEZOVAČE PŘEPĚTÍ - PSPN */10/III 

vnitřní použití
vnitřní použití

TŘÍDA VYBITÍ VEDENÍ 3

PSPN */10/III - - omezovače přepětí určené pro vnitřní použití k ochraně přenosových sítí vysokého napětí, transformátorů, spínacích zařízení, VN kabelových rozvodů před účinky atmosférických a spínacích přepětí. Funkční část omezovačů je tvořena sloupcem varistorů dimenzovaných na maximální trvalé provozní napětí Uc.

OMEZOVAČE PŘEPĚTÍ - PSP */20/IV 

venkovní i vnitřní použití
venkovní i vnitřní použití

TŘÍDA VYBITÍ VEDENÍ 4

PSP */20/IV - omezovače přepětí určené pro ochranu přenosových sítí vysokého napětí, transformátorů, spínacích zařízení a VN kabelových rozvodů před účinky atmosférických a spínacích přepětí. Ochrana AC sítí vysokého napětí proti atmosférickému a spínacímu přepětí a rychlým přechodným jevům. Vhodný pro ochranu transformátorů, kabelů, motorů, spínacích přístrojů a dalších zařízení vysokého napětí.


OMEZOVAČE PŘEPĚTÍ - PSPI */20/IV 

vnitřní použití
vnitřní použití

TŘÍDA VYBITÍ VEDENÍ 4

PSPI */20/IV - omezovače přepětí určené pro ochranu přenosových sítí vysokého napětí, transformátorů, spínacích zařízení a VN kabelových rozvodů před účinky atmosférických a spínacích přepětí. Ochrana AC sítí vysokého napětí proti atmosférickému a spínacímu přepětí a rychlým přechodným jevům. Vhodný pro ochranu transformátorů, kabelů, motorů, spínacích přístrojů a dalších zařízení vysokého napětí.


Potřebujete více informací?