Svodiče přepětí AC sítě do 1 000 V


SVODIČE PŘEPĚTÍ
SPB */10 PP **
,

na ploché přípojnice
na ploché přípojnice

SPB */10 PP ** - svodiče přepětí na ploché přípojnice do rozvaděčů. Poskytují ochranu před přepětím nízkého napětí, chrání ve venkovních rozvodných elektrických sítích nízkého napětí elektrická zařízení, přístroje, rozvaděče distribučních transformátorů a snižují riziko poškození domovních sítí a jejich zařízení proti atmosférickému a spínacímu přepětí ve střídavých sítích s frekvencí 
48 - 62 Hz. SPB svodiče přepětí chrání před ničivými účinky blesku a spínacích přepětí.

SVODIČE PŘEPĚTÍ
SPB */10 DT **

do distribučních transformátorů
do distribučních transformátorů

SPB */10 DT ** - svodiče přepětí do distribučních transformátorů. Poskytují ochranu před přepětím nízkého napětí, chrání ve venkovních rozvodných elektrických sítích nízkého napětí elektrická zařízení, přístroje, rozvaděče distribučních transformátorů a snižují riziko poškození domovních sítí a jejich zařízení proti atmosférickému a spínacímu přepětí ve střídavých sítích s frekvencí 48 - 62 Hz. SPB svodiče přepětí chrání před ničivými účinky blesku a spínacích přepětí.

SVODIČE PŘEPĚTÍ
SPB */10 AlFe **

na holá venkovní vedení
na holá venkovní vedení

SPB */10 AlFe ** - svodiče přepětí na holá venkovní vedení. Poskytují ochranu před přepětím nízkého napětí, chrání ve venkovních rozvodných elektrických sítích nízkého napětí elektrická zařízení, přístroje, rozvaděče distribučních transformátorů a snižují riziko poškození domovních sítí a jejich zařízení proti atmosférickému a spínacímu přepětí ve střídavých sítích s frekvencí 48 - 62 Hz. SPB svodiče přepětí chrání před ničivými účinky blesku a spínacích přepětí.

SVODIČE PŘEPĚTÍ
SPB */10 S **

na izolovaná venkovní vedení
na izolovaná venkovní vedení

SPB */10 S ** - svodič přepětí na izolovaná venkovní vedení. Poskytují ochranu před přepětím nízkého napětí, chrání ve venkovních rozvodných elektrických sítích nízkého napětí elektrická zařízení, přístroje, rozvaděče distribučních transformátorů a snižují riziko poškození domovních sítí a jejich zařízení proti atmosférickému a spínacímu přepětí ve střídavých sítích s frekvencí 48 - 62 Hz. SPB svodiče přepětí chrání před ničivými účinky blesku a spínacích přepětí.

Potřebujete více informací?